Kandidátka pro volby 2013 do poslanecké sněmovny TOP 09 Moravskoslezský kraj

Kandidátka pro volby 2013 do poslanecké sněmovny TOP 09 Moravskoslezský kraj

19.09.2013

TOP 09 Moravskoslezský kraj

Kandidátka pro volby 2013 do poslanecké sněmovny TOP 09 Moravskoslezský kraj

TOP 09 Moravskoslezský kraj

Kandidátka pro volby 2013 do poslanecké sněmovny
TOP 09 Moravskoslezský kraj

Poř.

Jméno

Věk

Povolání

Bydliště

Polit. přísl.

1.

Pavol Lukša

51

starosta obce Čeladná

Čeladná

TOP 09

2.

Ing. Ludmila Bubeníková

58

starostka obce Velká Polom, ekonomka, členka Iniciativy za živý venkov

Velká Polom

STAN

3.

Ing. Václav Mores

59

místostarosta města Bruntál

Bruntál

TOP 09

4.

Mgr. Herbert Pavera

55

starosta obce Bolatice

Bolatice

bezpp

5.

Bc. Tomáš Velička

45

ředitel Poradny pro primární prevenci, radní města Bílovce

Bílovec

TOP 09

6.

Renáta Witoszová

46

fyzioterapeutka, podnikatelka

Karviná

STAN

7.

MUDr. Tomáš Mrázek, Ph.D., MBA

49

primář Chirurgie a úrazové chirurgie Městské nemocnice Ostrava

Ostrava

bezpp

8.

Ing. Lucie Krausová

35

představitelka managementu - vedoucí útvaru kvality

Vratimov

TOP 09

9.

Bc. Marcel Zuber

29

ekonom

Ostrava

bezpp

10.

MUDr. Roman Štípal, CSc.

60

lékař - kardiolog, odborný asistent Lékařské fakulty Univerzity Palackého

Ostrava

STAN

11.

JUDr. Jana Kantorová

48

advokát

Třinec

bezpp

12.

JUDr. René Vašek

38

právník

Havířov

TOP 09

13.

MUDr. Tomáš Papuga

46

primář centrální JIP Slezské nemocnice Opava

Bolatice

TOP 09

14.

Ing. Martin Špetla

49

podnikatel - ekonomický poradce

Frýdek-Místek

TOP 09

15.

Mgr. Jiří Myšinský

48

podnikatel

Nošovice

TOP 09

16.

Ing. Jan Lipner

48

starosta obce Horní Suchá, předseda představenstva Svazku měst a obcí okresu Karviná

Horní Suchá

STAN

17.

prof. RNDr. Ing. Michal V. Marek, DrSc., dr.h.c.

59

univerzitní profesor, vědecký pracovník

Brno

TOP 09

18.

Ing. Karla Fodorová

51

pedagog - lektor vzdělávání

Bohumín

TOP 09

19.

Ing. Jaroslav Jouza

47

ředitel VaK Bruntál, a.s.

Krnov

TOP 09

20.

Jana Zechová

49

starostka obce Velké Heraltice

Velké Heraltice

STAN

21.

MUDr. Marcel Gärtner

38

primář gynekologického oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě

Ostrava

bezpp

22.

Slavomír Bača

40

agronom

Palkovice

TOP 09

23.

Mgr. Aleš Nytra

31

advokát

Kopřivnice

TOP 09

24.

Ing. Bc. Martin Dostál

38

referent Magistrátu města Opavy, tajemník Sdružení pro výstavbu komunikací I/11-I/57

Opava

STAN

25.

Bc. Barbora Pánková

29

učitelka v mateřské škole

Raškovice

TOP 09

26.

Mgr. Dalibor Tomek

49

středoškolský učitel

Nový Jičín

TOP 09

27.

Ing. Jaroslav Moureček.

54

informatik

Ostrava

TOP 09

28.

Ing. Karel Hanák

59

starosta města Hradec nad Moravicí, externí pracovník Slezské univerzity v Opavě

Hradec nad Moravicí

STAN

29.

Bc. Milan Milián

37

informatik

Bruntál

TOP 09

30.

Ing. Jan Frňka

31

živnostník

Frýdek-Místek

TOP 09

31.

Mgr. Pavel Buzek

47

starosta obce Dolní Lutyně, místopředseda Místní akční skupiny Bohumínsko

Dolní Lutyně

STAN

32.

Radmila Kotterbová

56

manažerka

Ostrava

TOP 09

33.

Mgr. Jan Vavřík

35

ředitel základní školy a mateřské školy

Vrbno pod Pradědem

TOP 09

34.

Mgr. Pavel Netušil

42

středoškolský učitel

Příbor

TOP 09

35.

Bernard Halfar

57

starosta obce Štěpánkovice

Štěpánkovice

STAN

36.

Ing. Lubomír Vavroš

51

letecký instruktor

Studénka

TOP 09

Kalendář

Srpen 2017

PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Aktuality

Vyhlášení nominaci na volbu nových regionálních orgánů.

24.02.2013

Vyhlášení nominaci na volbu nových regionálních orgánů.

Celá aktualita

Karel Schwarzenberg míří do Ostravy

15.11.2012

Karel Schwarzenberg míří do Ostravy

Celá aktualita

Drábek: Vysokoškoláci budou dohlížet, aby metaři nešli na pivo

28.11.2011

Rozhovor s ministrem práce a sociálních věcí Jaromírem Drábkem

Celá aktualita